fbpx

Cennik

Podane kwoty są cenami brutto.

Projekty osłon RTG dla stomatologii

Projekt osłon stałych jest jednym z niezbędnych dokumentów wymaganych przez przepisy prawa, w celu uzyskania zezwolenia na uruchomienie aparatu rentgenowskiego, w gabinecie stomatologicznym.
Pomimo, iż na terenie RP obowiązuje jedna ustawa Prawo Atomowe, każdy Sanepid Wojewódzki proces opiniowania projektów przeprowadza według wewnętrznych procedur. Działając na terenie całego kraju posiadamy ogromne doświadczenie, w przygotowywaniu dokumentacji projektowej dla każdego z 16 województw. Potrafimy jednocześnie doradzić rozwiązania konstrukcyjne przegród budowlanych, w celu uniknięcia niepotrzebnych kosztów. Projektujemy osłony stałe dla wszystkich aparatów RTG stomatologicznych dopuszczonych do eksploatacji na terenie Polski.
Poniżej znajduje się cennik opracowania dokumentacji projektowej, w zależności od ilości montowanych aparatów emitujących promieniowanie rentgenowskie:

Projekt dla 1 aparatu1600 PLN
Projekt dla 2 aparatów3000 PLN
Projekt dla 3 aparatów4200 PLN
Projekt dla 4 aparatów5200 PLN
Projekt dla 5 aparatów6000 PLN
Innedo uzgodnienia

Konsultacje

Oprócz przygotowywania projektów osłon pomagamy inwestorom oraz architektom w ergonomicznej aranżacji pomieszczeń gabinetów stomatologicznych. Konsultujemy ustawienia unitów, aparatów rentgenowskich oraz pozostałych urządzeń stomatologicznych. Konsultacje na etapie projektowania gabinetu pozwalają na eliminację problemów podczas finalnego montażu urządzeń. Pracujemy na aplikacji AutoCad, co ułatwia nam szybką wymianę i spójność plików.
Poniżej znajduje się cennik ww. konsultacji:

Aranżacja gabinetu jednostanowiskowego z gotowego projektu300 PLN
Aranżacja gabinetu dwustanowiskowego z gotowego projektu500 PLN
Aranżacja całej przychodni z gotowego projektu1500 PLN

 

Projekty gabinetów stomatologicznych

Jeśli, jako inwestor chcesz zakupić urządzenia stomatologiczne w naszej firmie, posiadasz lokal i jednocześnie nie wiesz jak go ergonomicznie zaaranżować, możesz skorzystać z naszej porady. Wystarczy, że udostępnisz nam zwymiarowany plik lokalu w formacie dwg lub pdf, określisz swoje potrzeby, a my korzystając z doświadczenia zasugerujemy rozsądne rozwiązania. Przygotowaną przez nas aranżację zawsze należy skonsultować z branżystami, osobami odpowiedzialnymi za BHP oraz nadzorem Sanitarnym. Naszą pracę może wykorzystać również architekt, zatrudniony przez inwestora.
Poniżej znajduje się cennik przygotowania propozycji projektowej dla gabinetów stomatologicznych:

Projekt gabinetu jednostanowiskowego z zapleczem1500 PLN
Projekt gabinetu dwustanowiskowego z zapleczem2200 PLN
Projekt kliniki wielostanowiskowej4500 PLN

Weterynaria

W przypadku zakupu urządzeń RTG w naszej firmie, przeznaczonych dla obsługi gabinetów weterynaryjnych, pomagamy również w gromadzeniu dokumentacji wymaganej przez PAA. Opracowujemy dokumentację projektową osłon dla ww. gabinetów.
Poniżej cennik usług świadczonych dla weterynarii:

Projekt dla 13000 PLN
Projekt dla 25000 PLN
Innedo uzgodnieniaProjekt osłon inne (urządzenia niestomatologiczne)

W przypadku zakupu aparatu rentgenowskiego niestomatologicznego, wykorzystywanego np. w radiologii zabiegowej, możemy również opracować dla Państwa odpowiedni projekt osłon radiologicznych. Niezbędne w tym przypadku będzie posiadanie pełnej dokumentacji, z parametrami technicznymi montowanego urządzenia RTG.
Koszt przygotowania dokumentacji dla gabinetów niezwiązanych ze stomatologią znajduje się poniżej:

 

Projekt dla 15000 PLN
Projekt dla 28000 PLN
Innedo uzgodnienia

Dla architektów

Jeśli projektujesz gabinet stomatologiczny, w którym montowane będą urządzenia oferowane przez firmę Stern Weber Polska sp. z o. o., poniżej zamieszczamy pliki w formatach architektonicznych. Istnieje również możliwość konsultacji z naszym Projektantem, po udostępnieniu danych inwestora, kupującego nasz sprzęt.
Formularz – Projekty osłon pobierz
Unit stomatologiczny S200 (pliki 2D – dwg) pobierz
Unit stomatologiczny S280TR (pliki 2D – dwg) pobierz
Unit stomatologiczny S200 (pliki 3D – 3ds) pobierz
Aparat RTG pantomograficzny – Hyperion X9PRO (2D) pobierz
Mikroskop Carl Zeiss Extaro 300 (2D) pobierz
Pozostałe urządzenia stomatologiczne pobierz
Aparat RTG punktowy RX DC (2D) pobierz
Aparat pantomograficzny Hyperion X9PRO (3D) pobierz
Aparat punktowy RX DC (3D) pobierz
Jeżeli urządzenia nie ma na liście, prosimy o kontakt na adres e-mail: mariusz.bozek@sternweber.pl