Finansowanie

Stern Weber Kredyt

Poznaj Stern Weber Kredyt i opracowaną przez nas ofertę finansowania dla stomatologów, przygotowaną dzięki współpracy Stern Weber Polska
oraz Siemens Finance,
prekursora na rynku produktów finansowych dedykowanych branży medycznej. Dostarczając urządzenia oraz elementy wyposażenia gabinetów stomatologicznych zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest posiadanie w swojej ofercie możliwości uzyskania finansowania, które umożliwi realizację inwestycji wszystkich naszych klientów. Przedstawiamy unikalne rozwiązania, dzięki którym możemy cieszyć się z pozycji prekursora na rynku!
 

Dlaczego My?

Wybierz firmę gwarantującą bezpieczeństwo i stabilizację – nasze doświadczenie oraz zaufanie zbudowane na przestrzeni lat dzięki tysiącom transakcji pozwalają naszym klientom pewnie patrzeć w przyszłość. Wskazując na blisko 20 lat współpracy pomiędzy Stern Weber Polska oraz Siemens Finance można stwierdzić, że przygotowana przez nas oferta finansowania jest odpowiedzią na bieżące potrzeby nie tylko stomatologów, ale całej branży medycznej.

Bezpośredni kontakt z klientem przedstawicieli Stern Weber Polska pozwala usprawniać proces dopasowywania produktów finansowych przez Siemens Finance do realnych oczekiwań rynku. 

Co finansujemy

Wybierając Stern Weber Kredyt, otrzymane finansowanie można przeznaczyć na zakup wszelkich urządzeń medycznych, jak chociażby unity czy aparaty RTG. Można wliczyć tutaj również pozostałe elementy wyposażenia gabinetu czy koszty robocizny – najważniejsze jest, aby takie wydatki nie stanowiły większej części w całościowej kwocie finansowania. Przewagą rynkową naszej oferty oraz unikalnym rozwiązaniem w przeciwieństwie do innych propozycji rynkowych jest możliwość uzyskania dodatkowej gotówki przy wnioskowaniu o pożyczkę medyczną, którą można wykorzystać na dowolny cel.

0 mln
udzielonego finansowania
0 +
podpisanych umów
0 lat
współpracy z Siemens Finance

Porozmawiajmy o finansowaniu

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji dotyczących warunków finansowania, służymy pomocą! Nasz ekspert udzieli wszystkich informacji zarówno drogą telefoniczną, jak i na spotkaniu w siedzibie Stern Weber Polska. Odwiedź naszą ekspozycję – w tym samym miejscu możesz wybrać swój nowy unit oraz omówić warunki finansowania!

Jacek Chojecki

Zapytaj o finansowanie

Jesteś zainteresowany otrzymaniem finansowania na zakup wybranego przez siebie unitu lub innych elementów wyposażenia Twojego gabinetu stomatologicznego?
Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego – czekamy na Wasze pytania!
 

Artykuły

W naszej bazie wiedzy przygotowujemy artykuły związane z tematyką finansowania. Przybliżamy wszelkie pojęcia oraz dokładnie opisujemy cały proces uzyskania środków na zakup urządzeń czy wyposażenia gabinetu stomatologicznego.
Dzięki treściom przygotowanym przez ekspertów Stern Weber Polska wskazujemy najważniejsze informacje związane z finansowaniem w jak najbardziej zrozumiałej formie.

W przygotowanych przez nas materiałach znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań – zachęcamy do lektury przygotowanych przez nas artykułów!

Pytania i odpowiedzi

Tak, wybierając finansowanie Stern Weber Kredyt można otrzymać również środki na zakup elementów wyposażenia gabinetu, takich jak meble, komputery i serwery, oprogramowanie czy oświetlenie lub klimatyzatory. Można wliczyć tutaj również koszty robocizny – najważniejsze jest, aby wydatki na zakup elementów wyposażenia i wspomnianej robocizny nie stanowiły większej części w całościowej kwocie finansowania.

Pożyczka medyczna online

Szanowni Państwo,

Oferujemy dedykowany lekarzom, sprawdzony, szybki i przyjazny program finansowania zakupów sprzętu medycznego, stomatologicznego, w tym materiałów stomatologicznych zużywalnych
(np. wypełnienia, wiertła, drobne narzędzia itp.) oraz niemedycznego do wyposażenia gabinetów/klinik, realizowany przez Siemens Finance Sp. z o.o. – wieloletniego lidera rynku finansowania medycyny, w oparciu
o współpracę z liderem rynku stomatologicznego Stern Weber Polska.

Stern Weber Kredyt – finansowanie sprzętu medycznego

 • Brak wymogu dostarczania jakichkolwiek dokumentów finansowych (US, ZUS, itp.)
 • Bez opłaty manipulacyjnej, prowizji za przyznanie, opłaty wstępnej itp.
 • Brak obligatoryjnej wpłaty własnej – indywidualna decyzja lekarza
 • Uproszczona ścieżka decyzyjna (do ok. 1 000 000 PLN)
 • Personalizacja i indywidualizacja ofert zgodna z osobistymi oczekiwaniami/preferencjami
 • Okres pożyczki od roku do 8 lat
 • Możliwość otrzymania karencji w spłacie raty kapitałowej do 6 m-cy
 • Zabezpieczenie: umowa przewłaszczenia + weksel własny in blanco (opcjonalnie)
 • Stała marża wpisana w umowę
 • Automatyczne ubezpieczenie finansowanego sprzętu
 • Wygoda i oszczędność czasu: podpisanie umowy podczas montażu sprzętu lub podpisem elektronicznym (całkowicie online do 200 000 PLN)
 • Możliwość korzystania z uproszczonej procedury również przez techników dentystycznych (z limitem kwotowym danej transakcji do równowartości 75 000 EUR), optyków i weterynarzy (z limitem kwotowym danej transakcji do równowartości 50 000 EUR)
 • Przy finansowaniu sprzętu możliwość wypłaty gotówki na wskazane konto w kwocie nie wyższej niż 80 000 PLN

Wysokość raty zależy od okresu finansowania i poziomu WIBOR1M.

Dodatkowe, szczegółowe informacje:
Jacek Chojecki, tel. 887 700 456; e-mail: jacek.chojecki@sternweber.pl