Kariera

Zapraszamy do współpracy, niezależnie od trwających rekrutacji, wszelkich specjalistów – od specjalistów ds. administracji po elektroników, mechatroników i fizyków medycznych. Oferujemy umowę o pracę, narzędzia pracy, szkolenia w Polsce i zagranicą. Zapraszamy do współpracy również serwisantów niezależnych prowadzących własną działalność.

Dołącz do Zespołu Serwisowego Stern Weber Polska!

Każdy kolejny dzień przynosi nam coraz więcej zamówień, a co za tym idzie – coraz więcej wizyt w gabinetach stomatologicznych celem obsługi technicznej naszych urządzeń.

Chcemy dbać o wygodę naszych Klientów i sprawność realizacji każdego zamówienia! Szukamy zatem współpracowników, którzy powiększą nasz zespół serwisowy… Gdzie? W CAŁEJ POLSCE!

Kogo szukamy?

– Współpracowników w zakresie montażu i serwisu urządzeń stomatologicznych oraz radiologicznych

Czego oczekujemy?

– Dokładności i sumienności w realizacji powierzonych zadań

– Wykształcenia technicznego

– Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym analizę dokumentacji technicznej

– Prawa jazdy kategorii B oraz gotowości do podróży służbowych

…a jeśli dodatkowo posiadasz doświadczenie w montażu urządzeń medycznych bądź znasz branżę stomatologiczną – KONIECZNIE napisz do nas!

Oferujemy możliwość współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą (B2B) oraz wszelkie niezbędne szkolenia. Zapewniamy pełną dostępność części zamiennych i wsparcie merytoryczne.

Sieć naszych serwisantów i montażystów obejmuje całą Polskę – dlatego też możemy wyróżnić się szybką reakcją i sprawnym wsparciem w przypadku każdej wątpliwości lub problemu ze sprzętem!

Jesteś zainteresowany? Czekamy na Twoją wiadomość!

Kontakt w sprawie pracy:
tel. 22 395 56 00
e-mail: rekrutacja(a)sternweber.pl