Unity Stern Weber > Unit stomatologiczny S320 TR


Pobierz specyfikację

Nowa wersja modelu S320 TR została wyposażona w najnowsze rozwiązania podnoszące parametry techniczne unitu stomatologicznego do maksimum dzisiejszych możliwości pracy tego typu sprzętu.

W standardowym wyposażeniu znajdziemy wiele nowości:
  • lampa pola pracy VENUS MCT z regulowana temperaturą barwową i filtrem przeciw-polimeryzacyjnym
  • cichy, płynnie pracujący fotel pacjenta wykonujący dodatkowy ruch w poziomie w celu kompensacji położenia siedziska w stosunku do położenia oparcia
  • bardziej kompaktowy kształt konsoli lekarskiej wyposażony w podajniki rękawów Soft-Flex umożliwiające wychylanie podajnika na boki
  • panel sterowania FULL TOUCH MULTIMEDIA o przekątnej 7 cali z jakością obrazu HD.
Poza nowościami unit został zaprojektowany w znany z poprzedniej wersji blok stojący na podłożu z niezależnie pracującym fotelem. Opcjonalnie w wyposażeniu unitu mogą znaleźć się takie elementy jak: mikrosilnik endodntyczny z funkcją obsługi instrumentów o ruchu oscylacyjnym (RECIPROC®/WAVEONE®), zintegrowany endometr, pompa perystaltyczna z mikrosilnikiem z funkcją IMPLANT, miękka tapicerka z pamięcią kształtu, zintegrowana kamera wewnątrzustna w jakości HD, zintregrowany rentgen punktowy i radiografia cyfrowa marki MYRAY.
Nowy unit S320 TR jest "gotowy do pracy" z kompletem końcówek Stern Weber EVO ze światłem (turbina 4L + złączka SW + kątnica S1-L), bezolejowym kompresorem EKOM DK50-10 Z bez osuszacza powietrza, z pompą ssącą METASYS pracującą w układzie mokrym i krzesełkiem lekarskim lub asystenckim STERN WEBER.

UWAGA! Istnieje możliwość instalacji aparatu RTG MYRAY na kolumnie lampy oraz systemu radiografii cyfrowej MYRAY na stoliku lekarza (jako szósty instrument).
Radiografia cyfrowa MYRAY ZEN-Xi + pozycjonery, montowana jako szósty instrument przy stoliku lekarza:
TYLKO 9000 PLN!


STERN WEBER S320 TR Continental:
CENA: 85 000 PLN
[RATA ok. 1000 PLN]

logo