• 22 395 56 00
  • sternweber@sternweber.pl
  • Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

Zobaczyć znaczy uwierzyć!
Rosnące wymagania oparte na jakości i precyzji sprawiają, że lupy stają się nieodzownym narzędziem w wielu dziedzinach medycyny. Dzięki nowej linii produktów EyeMag, Carl Zeiss oferuje lupy, które zapewniają doskonałą jakość obrazu oraz doskonały komfort noszenia. Doskonałe, stereoskopowe obrazowanie pozwala na lepsze odróżnienie nawet najdrobniejszych struktur i pomaga poprawić jakość pracy.
Carl Zeiss oferuje szeroki wachlarz lup do różnych zastosowań w stomatologii i mikrochirurgii.

EyeMag Smart to lupy o 2,5-krotnym powiększeniu.

Ich znakomita łatwość użycia czyni je szczególnie atrakcyjnymi dla początkujących użytkowników. Różne, szybkie i intuicyjne możliwości ustawień gwarantują ergonomiczną pracę w każdej pozycji.

EyeMag ProF i EyeMag ProS są dostępne w zakresie powiększeń od 3,2x do 5x i są szczególnie przydatne dla profesjonalnych użytkowników, którzy stawiają najwyższe wymagania powiększeniu.

EyeMag Smart&PRO
Najnowszy design lup operacyjnych z legendarną optyką Carl Zeiss:
– Idealnie zoptymalizowana stereoskopia obrazu umożliwiająca wniknięcie w głąb struktur poznawczych zapewnia idealny komfort i satysfakcję z pracy,
– EyeMag Smart to lupy o powiększeniu 2,5x z szybkim systemem adaptacji gwarantujące ergonomiczną i sprawną pracę,
– Lupy EyeMag PRO można skonfigurować w zakresie od 3,2x do 5x w zależności od potrzeb operatora i jego oczekiwań,
– Szerokie spektrum zastosowań: stomatologia, mikrochirurgia, neurochirurgia, chirurgia plastyczna.

EyeMag Light II
Przenośna lampa EyeMag to mocne źródło światła LED, które doskonale oświetla pole widzenia, zapewnia szczegółowe rozpoznanie i wysoki kontrast.

Dzięki łatwej obsłudze i lekkiej, kompaktowej konstrukcji EyeMag Light II zapewnia optymalny komfort noszenia w czasie codziennego użytku nawet podczas dłuższego leczenia.

Przenośny system oświetlenia jest idealnym uzupełnieniem gamy lup EyeMag firmy Carl Zeiss.