• 22 395 56 00
  • sternweber@sternweber.pl
  • Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

ASSISTINA TWIN

Assistina TWIN to najnowsze w ofercie W&H urządzenie do perfekcyjnego czyszczenia i konserwacji końcówek. Dzięki zastosowaniu w procesie czyszczenia i konserwacji technologii nebulizacji uzyskano jeszcze lepsze efekty czyszczące i smarujące przy znacznym skróceniu czasu cyklu konserwacji i zmniejszeniu ilości potrzebnych płynów czyszcząco-konserwujących. W Assistina TWIN można umieścić dwie końcówki. Czas konieczny do czyszczenia i konserwacji jednej końcówki to tylko 10 sekund. Bardzo prosta obsługa – jedno naciśnięcie przycisku i rozpoczyna się 10 sekundowy proces. Assistina TWIN to jeszcze bardziej oszczędne urządzenie od swojej poprzedniczki. Dwa pojemniki po 200 ml każdy ? jeden z płynem czyszczącym kanały sprayowe, drugi z olejem serwisowym – wystarczą na perfekcyjną konserwację minimum 2800 instrumentów. Przed wydostawaniem się zanieczyszczeń powstających podczas konserwacji zabezpiecza filtr HEPA.

Cena promocyjna: 7190 PLN
Cena katalogowa: 8990 PLN

oferta 20% na 20 lat W&H Poland ograniczona czasowo


ASSISTINA 301 plus

Urządzenie do automatycznej konserwacji końcówek stomatologicznych. Zapewnia: czyszczenie i smarowanie wewnętrznych części olejem serwisowym, czyszczenie kanałów wodnych i powietrznych roztworem czyszczącym oraz przedmuchiwanie sprężonym powietrzem. Charakteryzuje się niezwykle wysoką wydajnością ? 1l płynu czyszczącego oraz 0,5l oleju serwisowego wystarcza na około 5000 cykli konserwacji.

Cena promocyjna: 4990 PLN
Cena katalogowa: 5290 PLN


ASSISTINA 3×3

ASSISTINA 3×3 to nowej generacji urządzenie do mycia i konserwacji trzech końcówek stomatologicznych jednocześnie. Cały proces polega na zewnętrznym myciu końcówek, następnie czyszczeniu ich wewnętrznych elementów. Pozwala to usunąć zanieczyszczenia z napędu oraz kanałów sprayowych, powstałe podczas pracy. Wszystko to dzięki nowemu środkowi czyszczącemu W&H Activefluid. Całości dopełnia proces konserwacji olejem serwisowym, który odbywa się w trakcie obracania się wewnętrznych elementów końcówek, gwarantując, iż olej dotrze wszystkich ich elementów. Dzięki zastosowaniu ASSISTINY 3×3 znacznie wydłuża się żywotność wszystkich końcówek stomatologicznych. Po procesie trwającym około 6 minut instrumenty gotowe są do pakowania i sterylizacji. Koszt pojedynczego cyklu mycia i konserwacji to około 20 groszy.

Cena promocyjna: 11 190 PLN
Cena katalogowa: 13 990 PLN

oferta 20% na 20 lat W&H Poland ograniczona czasowo